2. 10. 2017

Paletka třpytivých očních stínů


Nejsem člověk, který by se dennodenně líčil, ať už jde do školy, do práce nebo třeba jen do supermarketu. Přesto mám doma šuplík plný dekorativní kosmetiky, který využívám při společenských akcích nebo různém focení.

V takových případech nepoužívám jen řasenku a rtěnku nebo tužku a lesk. Musí to být se vším všudy. Řasenka, tužka, rtěnka a především oční stíny nejrozmanitějších barev, které můžu kombinovat podle oblečení.

Právě se stíny mám velký problém. Je mnoho značek, a ještě více odstínů všech barev na které si člověk vzpomene, ale bohužel mi nevyhovují každé… vlastně mi nevyhovují skoro žádné.

Suché stíny na mém obličeji nevydrží déle jak dvacet minut, což rozhodně není ideální. Právě proto si pořizuji mastné nebo gelové oční stíny, které nejsou zrovna levnou záležitostí.

Když jsem prohledávala nabídku pro blogem na stránce Poštovném zdarma a přemýšlela, který produkt bych ráda vyzkoušela, objevila jsem nádhernou paletku třpytivých očních stínů, které měly mít podle popisku máslovou konzistenci. Neodolala jsem jasným barvám a rozhodla jsem se, že je zkusím. 

Paletka je nabízena v šesti možných variantách, v černé, fialové, modré, hnědé, hnědo-černém mixu a mixu poskládaného ze stříbrné, zlaté, bronzové a černé barvy. V žádné z této paletek nechybí ani základní bílá barva. Hodně dlouho jsem se nemohla rozhodnout, kterou z paletek si vyberu. Avšak nakonec zvítězila moje nejoblíbenější barva, fialová.

Celou dobu, co jsem na stíny čekala jsem se děsila, že mi zásluhou České pošty přijdou rozbité a pomíchané, ale když jsem otevřela balíček, byla jsem mile překvapena. Obálka byla vystlaná bublinkovou fólií a stíny byly naprosto v pořádku. Dokonce mají i krásnou papírovou krabičku a pouzdro, ve kterém jsou zasazeny působí přímo luxusně.


Konkrétně paletka obsahuje bílý, světle růžový a tři odstíny fialových stínů a všechny se krásně třpytí. Neodolala jsem a musela jsem všechny vyzkoušet. Byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že i světlé stíny na víčku dlouho vydrží. Je sice pravda, že tmavě fialová barva měla nejdelší výdrž, ale ostatní jí můžou směle konkurovat.


Právě to, aby k oku přilnuly a pustily až v momentě, kdy se budu chtít odlíčit pro mě bylo nejdůležitější. Ale samozřejmě mi záleželo i na tom, jak vypadají samotné barvy. Přišlo mi, že dvě fialové barvy, které jsou v jiném odstínu na oku působily úplně stejně, ale to mi moc nevadilo. Ale růžového stínu jsem musela nanést opravdu velkou vrstvu, aby bylo vůbec vidět něco jiného než třpytky, což znamená, že ho dvakrát tak rychle spotřebuji, takže z toho nejsem nějak moc nadšená. Bílá barva je víčku vidět dobře, ale popravdě nevím, při jaké jiné příležitosti, než je Halloween, bych mohla tuto barvu použít. Za jiných okolností, bych ji smíchala s nějakou tmavší, aby byl výsledný odstín přesně takový, jaký potřebuji, ale tady to není potřeba. Nejvíc spokojená jsem tedy s tmavě fialovou, která je jednoduše nádherná a skvěle zvýrazňuje oči.


Nedá se říct, že bych byla s paletkou nespokojená, naopak. Na Poštovném zdarma je momentálně k dostání za 145 Kč, což je za máslové stíny, které skutečně drží, naprosto skvělá cena. A dle mého názoru za to paletka stojí. Jistě, neuškodil by tmavší odstín růžové a trochu rozdílnější odstíny fialové, ale to jsou skutečně jen drobnosti, které se týkají této konkrétní barevné variace.


Pokud hledáte nějaké stíny, které skutečně vydrží, můžu vám paletku jen a jen doporučit. Je pravda, že jde o třpytivé stíny, takže se hodí spíše na večerní zábavu než na běžné nošení, ale myslím, že je spousta z vás určitě využije. Z mé strany to rozhodně není poslední paletka z této řady, která se ocitne u mě doma. Momentálně uvažuji, jestli si pořídit paletku v modrých barvách nebo černo-zlato-stříbro-bronzový mix. Bude to těžké rozhodování.

Za poskytnutí stínů k recenzi děkuji stránce Poštovné zdarma.
Produkt můžete zakoupit ZDE.

1 komentář: