1. 10. 2017

Ještěrka s kamínky

Docela mě zaráží, že vždycky, když mi přijde něco ze stránky Poštovné zdarma, je to úplně jinak zabalené než předchozí balíček. Někdy je to zabalené pěkně, ale jednou vypadal balíček dost divně. Ale tentokrát jsem měla náušnici zabalenou v malé žluté obálce. Ale i kdyby nebyla zabalená hezky, tak přeci záleží hlavně na obsahu ne?

Jak už vám nejspíš napověděl název článku a první odstavec, objednala jsem si náušnici ve tvaru ještěrky. Tato náušnice byla v nabídce ve dvou provedených. Ve stříbrné a zlaté. Dost jsem uvažovala, která barva bude lepší, ale nakonec jsem zvolila stříbrnou. Ne proto, že by zlatá vypadala nějak zle, ale jednoduše se ke mně stříbrná líp hodí.

Jak můžete vidět na fotkách (Aspoň doufám, že je na nich něco vidět. Dost blbě se to totiž fotí, když je to tak lesklé.) ještěrka je velice elegantní, posetá kamínky. U hlavičky má „šroubek“ který se zasune do dírky. Sice to nemá nic, čím by se dalo zajistit, aby náušnice nespadla, ale nemyslím si, že je to nutné. „Šroubek“ je totiž zkosený a tak náušnice vždycky zůstane v uchu.

Tedy zůstane v uchu dolní částí. Ještěrka má přizpůsobený ocas tak, aby se dal dát za ucho a tak náušnice pevně držela. Bohužel to moc pevně nebylo. Sice mi tam chvilku vydržela, někdy i dokonce několik hodin, ale pak když jsem se třeba ohnula pro něco na zem nebo prostě po nějakém čase se mi ocas z ucha vyhákl. Náušnice sice nespadla díky upevnění na dolní části ucha, ale dost to bolelo.

Nemám s náušnicemi tohoto typu zkušenosti, ale řekla bych, že bych musela být úplně pitomá, abych ji nenasadila správně… několikrát za sebou. Podle mě by to chtělo nějak opatřit ocas proti tomu, aby se z ucha nevyvlékl, i když je pravda, že netuším jak.

Když si odmyslím, že mi z náušnice pak týden bolelo ucho, tak se mi líbí. Je krásná, elegantní, jednoduše skvělý doplněk. Ale bohužel je náušnice vhodná spíše na chvilkové nošení, na efekt. Třeba na nějaké fotografie. Právě to je moc velká škoda, protože bych ji opravdu ráda nosila hodně často, ale pokud nechci, aby mě v jednom kuse bolelo ucho, nemůžu.

Za poskytnutí produktu k recenzi děkuji stránce Poštovné zdarma.Žádné komentáře:

Okomentovat