5. 7. 2017

Něco na úvod

Možná mě znáte, možná ne. V blogosféře se už nějaký ten pátek pohybuju, v posledních letech na mém né tak úplně knižním blogu. Já bych ho nazvala spíš blogem o kultuře. Tento blog se nazývá Beznadějná a jeho adresa je www.kristynakaderova.blogspot.cz. 

Beznadějná, tentokrát o oblečení a kosmetice (tento název co nejdřív změní, ale zatím mě nenapadlo nic lepšího), tento blog ho nemá nahradit ani v nejmenším, spíš je to taková odnož zabývající se oblečením, kosmetikou a podobnými věcmi. Prostě tím, co na můj kulturní blog nepatří. Původně jsem chtěla udělat podobný blog s kamarádkou, ale nějak to nevyšlo, navíc je pravdou, že jsem spíše sólový hráč. 

Mohla jsem pro tento blog sice vymyslet nějaký jiný název, mohla jsem udělat zajímavější adresu než to, že jen přehodím své jméno a příjmení nebo jsem mohla vytvořit úplně nový google profil a psát pod pseudonymem.  A o všem z toho jsem přemýšlela, ale nějak mi to nepřišlo správné. Nikdy jsem neskrývala to, kdo jsem. Ne v blogosféře a nehodlám s tím ani začínat.

Vyznám se spíše ve světě knih než ve světě módy? Popravdě ano, vyznám. A nejsem ani typická blogerka se štíhlou postavou, vlastně jsem přesný opak. Nekupuju si vždy značkové produkty a oblečení, když za miň seženu stejnou kvalitu. Ne, opravdu nejsem typická blogerka v této oblasti, ale to je právě to, co mě láká. Vyvlečený ze stereotypu. Navíc, každý názor se hodí ne?

Popravdě nevím, jak to bude fungovat, jestli mě bude blogování o tomto tématu bavit stejně jak si myslím. Je tedy možné, že to po nějaké době zabalím... a po další zase obnovím a nakonec úplně zruším. Ale to nezjistím, dokud to nezkusím a to právě chci.

Pokud mě podpoříte a znovu můj blog navštívíte (třeba ve chvíli, kdy už tu budou nějaké články) budu skutečně ráda. Do té doby se s vámi loučím a děkuji aspoň za to, že jste věnovali svůj čas tomuto článku.


Žádné komentáře:

Okomentovat